Loading...

Jacqueline Kennedy

Jacqueline Kennedy była najmłodszą pierwszą damą w historii Stanów Zjednoczonych. W wieku 35 lat została najważniejszą kobietą w tym kraju i pełniła najważniejszą funkcję reprezentacyjną.

oprawki ic berlin poznań

Oczy wszystkich kobiet zwróciły się w jej stronę i wypatrzyły nową ikonę mody i stylu lat 60. Styl Jacqueline Kennedy, jak przystało na panią prezydentową, był przede wszystkim bardzo elegancki i szykowny.

W jej stylizacjach nie zabrakło rękawiczek, które w tym czasie były już bardzo często przeżytkiem. Jednak pierwszej damie nadawały niezwykłego charakteru.

Również nakrycia głowy były stałym elementem jej kreacji. Jacqueline pomimo klasycznego stroju eksperymentowała z kolorami, materiałami i krojami swoich strojów.

Upodobała sobie pastele, szczególnie róże oraz delikatne fiolety i beże, spódnice w długości do kolan o wełniane płaszcze oraz nakrycia. Za nieśmiertelną w historii ikon piękna została uznana fryzura pierwszej damy.

Jej włosy sięgały ramion, a końcówki były wywinięte do zewnątrz. Biżuteria Jacqueline Kennedy była zawsze gustowna i elegancka.

Żona prezydenta Kennediego uważana jest za najlepiej ubraną pierwszą damą w historii.

https://tsclinic.pl/cennik/ masaż rozluźniający wołomin