Loading...

Mieszkanie do remontu

Jest dużo możliwości i sposobów, by stać się posiadaczem własnego mieszkania. Nawet, jeśli nie dysponuje się wielkimi zasobami finansowymi.

Niektóre miasta wystąpiły z ciekawą inicjatywą, by stare, od dawna niezamieszkane kamienice udostępnić obywatelom na przystępnych warunkach. Chętni startują w przetargu, który wyłania zwycięzców i oni mogą już według konkretnego planu zacząć niezbędne prace remontowe.

Na doprowadzenie mieszkania do stanu używalności mają określony czas. Remont jest prowadzony pod opieką wyznaczonych specjalistów z różnych branż zajmujących się sprawami budowlanymi.

Taka propozycja ze strony władz miejskich jest godna podjęcia jej, bo pozwala młodym parom na zamieszkanie w krótkim czasie we własnych czterech kątach. Młodzi nie muszą korzystać z pomocy banku, co uwalnia ich od stresu związanego ze spłacaniem kredytu.

Na prowadzone remonty wydają przecież sukcesywnie pieniądze, które aktualnie zarabiają, nie mając konieczności zadłużania się gdziekolwiek. Bywa często, że takie mieszkania można po latach wykupić od miasta na własność, ale przecież równie dobrze można spędzić życie w lokalu miejskim.

ekskluzywne apartamenty warszawa Bogato wyposażone apartamenty poznań w Poznańskich Loftach Ułańskich