Loading...

Pęknięta rura

Zdarzają się ludzie, którzy uważają się za lepszych od innych, tylko dlatego, że posiadają dobre wykształcenie oraz pracują na prestiżowych stanowiskach. Oczywiście, trzeba docenić to, że udało im się osiągnąć sukces w życiu, jednak nie może to objawiać się pychą i traktowaniem innych z góry.

www.spzozlask.pl

Kiedy panu prezesowi banku pęknie rura w mieszkaniu, to zapewne sam nie upora się z tym problemem. Musi wówczas wezwać hydraulika, którego na co dzień nie poważa, a którego praca i kwalifikacje są w tej chwili niezbędne.

Uczciwy i solidny fachowiec zawsze powinien być doceniany i nie jest istotne, czy jest on prezesem banku, czy hydraulikiem. Tak naprawdę, to bardziej praca tego drugiego jest istotna dla przeciętnego człowieka, chociaż ich zarobki i status społeczny wskazywałyby na coś zupełnie odwrotnego.

Niestety, w naszym kraju czasami traktuje się hydraulików, elektryków czy budowlańców z góry, a tak być nie powinno. Każdy z nich jest przecież potrzebny w społeczeństwie, jeśli oczywiście rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków.

lustra zakład kamieniarski piła