Loading...

Program „Rodzina na swoim”

Program „Rodzina na swoim” działa w Polsce od kilku lat i jest skierowane do młodych małżeństw zarówno z dziećmi jak i bezdzietnych oraz osób samotnie wychowujących dzieci.

Po spełnieniu wszystkich warunków programu oraz banku, w którym rodzina stara się o kredyt hipoteczny, część kredytu zostaje spłacona ze Śródków Skarbu Państwa bez konieczności zwracania czegokolwiek.

Jest to program, który ma za zadanie wesprzeć młode rodziny i małżeństwa w spełnianiu marzeń o własnych mieszkaniu, domu czy działce do budowy domu.

Naturalnie, młode małżeństwa na samym starcie wspólnego życia mogą być ocenieni przez bank jako niewypłacalni i mogą nie otrzymać kredytu na dom czy mieszkanie.

Dzięki temu programowi próg wyznaczony przez bank obniża się i tym samym młode rodziny i małżeństwa stać na wzięcie kredytu.

Skarb Państwa dopłaca do kredytu konkretnej rodziny przez pierwsze 8 lat trwania spłaty kredytu.

Z tego programu korzysta coraz więcej rodzin i młodych małżeństw w Polsce i wiele się o niego stara, ponieważ istnieje wiele warunków, które trzeba spełnić, aby taką dotację od państwa otrzymać.

projekty domów z poddaszem Skórzewo mieszkania w szeregowcach Skórzewo Deweloper Skórzewo, domy i mieszkania w Skórzewie