Loading...

„Specjaliści”

Chociaż mamy już inne czasy, to jednak w mentalności niektórych Polaków nadal znaleźć można pewne negatywne wzorce, które ukształtował w nich poprzedni ustrój naszego państwa. Można tutaj podać wiele różnorodnych przykładów.

Skupmy się jednak tylko na jednym. W starych polskich komediach często pojawiają się postacie „specjalistów”, którzy „pracują” na budowach, naprawiają instalacje elektryczne czy też wymieniają krany i, delikatnie mówiąc, podchodzą do swojej pracy mało profesjonalnie.

Niestety, nadal zdarza się, że zadzwonimy na przykład do hydraulika i zlecimy mu wymianę rur czy też inne tego typu rzeczy, to potem pojawiają się problemy. Ów „specjalista” potrafi spóźnić się kilka godzin albo w ogóle nie przyjść w wyznaczonym dniu, a kiedy już rozpocznie pracę, to zajmuje mu to długie godziny, a efekt finalny w żaden sposób nas nie zadowoli.

Oczywiście, coraz mniej jest takich „specjalistów”, jednak nadal można się z nimi spotkać. Ciekawe ile jeszcze musi minąć lat, żeby te zachowania rodem z filmów Barei przestały nas irytować.

home appliances manufacturer companies pokoje serock