Loading...

Zaproszenia ślubne

Na sam koniec rzecz bardzo ważna, od której w dużej mierze zależy, kto zjawi się w kościele i na weselu. Ci, którzy powinni się tam pojawić muszą otrzymać zaproszenia.

Forma zaproszeń nie może być banalna – muszą to być ładnie wydrukowane arkusze, na odpowiednim papierze i najlepiej w ozdobnych kopertach. Dobry zwyczaj nakazuje, aby możliwie najwięcej gości ślubno-weselnych otrzymało swoje zaproszenia bezpośrednio od młodych.

Ci, którzy mieszkają dalej od naszego miejsca zamieszkania powinni otrzymać je pocztą, najlepiej listem poleconym, aby zmniejszyć ryzyko zagubienia przesyłki. Gdzie zamówić zaproszenia? Praktycznie każdy zakład poligraficzny oferuje usługi w tej materii.

Klienci mogą wybierać spośród wielu szablonów, różniących się wzornictwem oraz użytą czcionką. Bardziej wymagający mogą poprosić o przygotowanie indywidualnego projektu lub przyjść z gotowym plikiem, na podstawie którego odbędzie się druk.

W tym drugim wariancie cena usługi może być nieco wyższa. Generalnie liczy się to, by zaproszenia były eleganckie, czytelne i utrzymane w ślubnym klimacie.

kuchnie gazowe